UefaHaberleri

3 Büyükler Kapalı Gişe

3 Büyüklerin Maçları Artık Kapalı Gişe Oyanıyor

 

Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin maçlarına her geçen gün ilgi daha da artıyor. Ligin ikinci yarısının başlaması ile birlikte üç büyüklerin maçları tamamen kapalı gişe oynanmakta. Dünya yıldızlarını bünyesinde barındıran, takımlar özellikle kendi sahalarında oynadığı tüm maçları kapalı gişe oynuyorlar. Haliyle maçlara bilet bulmak artık giderek daha da zorlaşıyor.

Dünya yıldızlarını ligimize getiren ve şampiyon olmak için büyük çaba sarf eden üç büyüklerin maçlarına olan ilgi her geçen gün artmakta. Her hafta oynanan maçlarda kapalı gişe olarak tıklım tıklım dolan stadyumlara bilet bulmak ise giderek zorlaşıyor. Taraftarlar tabiri caizse bilet bulmak için bakmadık delik bırakmıyorlar. İşte bu noktada dolandırıcılara karşı da dikkatli olmak gerekiyor. Bilet arayışı içerisindeki taraftarların korkulu rüyası şimdi de dolandırıcılar!

Çekişmeli geçen maçların biletlerine yoğun ilgi

Ligin 2. Devresinin başlaması ile birlikte 3 büyükler arasında kıyasıya bir rekabette başladı. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş arasında geçmesi beklenen şampiyonluk yarışında artık her maç ve alınan her galibiyet altın değerinde. Taraftarlarının desteğini sonuna kadar arkasında hissetmek isteyen takımlar için ise tribünlerin dolması çok önemli.

Stadyumları tıklım tıklım dolduran taraftarlar ise saha içerisinde verdikleri mücadeleyi bir de bilet bulmak için saha dışında da veriyorlar. Bu anlamda bilet bulmak artık giderek zorlaştığından kombinesi olan ve maçlara gidemeyecek olan taraftarların sattıkları biletlere olan ilgi de bir hayli artıyor. İşte bu burada dilerseniz sizler de bu biletleri satın alarak gereken desteği takımınıza gösterme şansına sahip olabilirsiniz. Ancak bilet alırken dolandırıcılara dikkat etmeniz gerekir.

Bilet bulmakta zorlanan taraftarlar güvenilir olan her yerde bilet arayışı içerisinde

Sarı kırmızılı, sarı lacivertli ve siyah beyazlı renklere gönül veren taraftarlar her mecrada bilet arayışı içerisine girdiler. Bu anlamda dolandırıcılara karşı dikkatli olmak gerekir. Özellikle dolandırıcıların sosyal medyada cirit attığı ve pek çok taraftarın bu durumdan şikayetçi olduğu görülmekte. Sahte bilet alarak maçları kaçıran ve üzerine dolandırılan kişilerin sayıları da bir hayli artıyor.

Uzmanlara göre Twitter, Facebook, Instagram’da bilet satışları güvenli değil

Uzmanlara göre Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal medya platformlarında satılan biletler kesinlikle güvenli değil. En çok dolandırıcılar burada taraftarların karşısına çıkıyor. Zor durumdaki insanların duygularını sömüren ve onlara maddi, manevi olarak zarara uğratan bu kişilere karşı dikkatli olunması gerekir.

Maç biletleri satın alınacak en güvenilir yer neresidir?

Bilet gişelerinde kuyruk beklemenin ötesinde artık her şey online olarak yapılabilmektedir. Bu nedenle taraftarların büyük kısmı biletlerini internet üzerinden almaktadır. Burada önemli olan güvenilir platformlar bulmaktır. Sosyal medya dolandırıcıların yuva yaptığı yerlerdir. Bu nedenle sosyal medya haricinde bilet alınabilecek yerlere odaklanmak gerekir.

Türkiye’nin en güvenilir bilet alış / satış noktası ise Seatpin.com olarak karşınıza çıkar. Seatpin.com üzerinden biletlerinizi güvenle alıp satabilirsiniz. Uzun zamandır hizmetlerini Tüm Türkiye çapında sunan Seatpin.com üzerinden biletlerinizi en hızlı ve güvenilir yollar ile satabilir, üstelik karşılaşmaların biletlerini de yine en hızlı ve güvenilir olarak alabilirsiniz.

Seatpin güvenilir mi?

Bunu sizin için araştırdığımızda internette kullanıcı yorumlarına bakarak en güvenilir bilet pazarının Seatpin olduğunu tespit ettik. Bugüne kadar 0 şikayet ve 5 yıldız müşteri memnuniyetiyle hizmet veren Seatpin, müşterilerine satın aldıkları bileti ulaştırmayı garanti ediyor. Tüm bunları gerçekleşrirken hızlı ve etkili iletişime da büyük onem veren Seatpin, Whatsapp destek hattı ile müşterilerinin sorularını anlık yanıtlıyor ve bilet transfer sürecini şeffaf şekilde işletiyor.

Seatpin.com alıcı ve satıcıyı bir araya getiren yeni nesil bilet satış merkezidir. Gitmeyeceğiniz karşılaşmaların biletlerini burada satabileceğiniz gibi aynı zamanda karşılaşmalara bilet bularak güvenilir şekilde biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Seatpin; bünyesinde bulunan havuz sistemi sayesinde satıcı ve alıcı arasında adeta bir köprü olur. Alıcı tarafın belirli bir zaman içerisinde onay vermediği durumlarda ücret karşı tarafa iletilmez. Burada bünyesindeki havuz sisteminde bir müddet ödemeleri tutan Seatpin.com, alıcı ve satıcının memnun kaldığı, güvenilir olarak bilet alışı yapabileceğiniz ender platformlardan bir tanesidir.

 

atletizm, koşu, yürüyüş, hız, dayanıklılık, maraton, atlet, yarış, atletik, spor salonu, futbol, oyuncu, takım, maç, gol, gol kralı, kupa, turnuva, antrenör, saha, UEFA, futbol, teknik direktör, transfer, futbol takımı, futbol turnuvası, futbol yarışı, futbol kupası, futbol oyuncusu, futbol antrenörü, futbol sahası, UEFA turnuvası, UEFA kupası, UEFA futbol yarışı, UEFA futbol oyuncusu

2304
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@uefahaberleri.com.tr

uefahaberleri.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Matbet Giriş Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.